Selectează o Pagină

Hello!

El este Tonț… Tonț este fotograf și se ocupă cu…

…pe vremuri mai scria pe blog…

Tont feat. Septarii

Eu sunt trefla printre asi....

Sfantul Worf klingonian

Urmeaza Spock si Data! *klingon

Final de festival

.. cu un "Soare pentru doi" - premiera oradenilor" si cu "Cantareata cheala" , timisoreana si germana, cu popcorn si bere pe scena, de nu se mai intelegeau replicile de chioraitul burtilor spectatorilor pofticiosi din primele randuri. :-)) Priviti AICI si va minunati.

Facebuci

Adevaratu Facebook! Direct din Barcelonaaa! P.S. Cu dedicatie, pt. tine Miloo!

Da, am fost blond

.. dar tot nu ma aplecam de unde batea Vântu'

Realitatea din ziar

Prima aparitie a lu' Tont in ziar, in Afaceri Bihorene - 2002, vorbind despre Cyber Colony. Diferenta mare intre realitate si articol...

Foloseste prezervativul !!!

Un prieten nu a folosit și... uite ce-o pățit! Bineee, Picky!

…dar acum, mai mult pe Fb…